Konstruktor, projektant CAD (Solidworks) ze znajomością j. angielskiego

Racibórz, Poland

Opis stanowiska:

Poszukujemy pasjonatów technologii o różnym stażu do twórczej pracy w niewielkim zespole. Naszym celem jest osiągnięcie doskonałości technicznej maszyn przez nas produkowanych.

Dużą część naszej pracy poświęcamy na Badania i Rozwój. Kandydat będzie mógł się zmierzyć z ciekawymi zagadnieniami z obszarów techniki i fizyki.

Wspólnie rozwijamy i testujemy koncepcje, rozwiązania techniczne i procedury pracy, które już wkrótce pozwolą nam na powiększenie naszej firmy oraz na otwarcie filii zagranicznych.

Na co dzień praca wykonywana jest w naszym warsztacie w centrum Raciborza oraz na wyjazdach do krajów europejskich oraz dalszych, takich jak Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Izrael.

Istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej.

Stosunkowo elastyczne godziny pracy oraz warunki zatrudnienia. Stawka miesięczna zależna od doświadczenia kandydata.

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w firmie działającej na rynku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Szybki rozwój wraz z rozwojem firmy

Wynagrodzenie 5000-12000 zł netto miesięcznie w zależności od posiadanych umiejętności i rodzaju umowy.

Zadanie kandydata

  • Praca w warsztacie produkcyjnym z użyciem narzędzi warsztatowych przy produkcji i rozwoju maszyny
  • Wyjazdy na montaż maszyny za granicą od 3 dni - 2 tyg. kilka razy w roku (Europa oraz świat)
  • Projektowanie CAD części do maszyny, hydrauliki itp.
  • Praca z drukarką 3d

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Solidworks
  • Absolwent lub ewentualnie student kierunku technicznego (automatyka i robotyka, elektronika, technologia maszyn, elektryka lub podobne) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy na wyjazdach
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Zainteresowanie wszechstronnym rozwojem technicznym
  • Umiejętność kreatywnego, logicznego myślenia oraz analizowania dokumentacji technicznej
  • Precyzja i dokładność
  • Chęć do pracy i nauki
  • Dobra motywacja